ATMEGA325P-20AU
MFR.Part #
ATMEGA325P-20AU
JLCPCB Part #
C1338984
Package
TQFP-64(14x14)
Description
10bit 2.7V~5.5V 20MHz 32KB 54 AVR TQFP-64(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS