MA1.5KE150AE3
MFR.Part #
MA1.5KE150AE3
JLCPCB Part #
C2633963
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 128V 143V 207V 7.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)