AT93C46-10TI-2.7-T
MFR.Part #
AT93C46-10TI-2.7-T
JLCPCB Part #
C19519184
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10ms 1Kbit 2.7V~5.5V 2MHz SPI Software write protection function、Built-in write enable latch (WEL) TSSOP-8 EEPROM