AT25320A-10PU-2.7
MFR.Part #
AT25320A-10PU-2.7
JLCPCB Part #
C19434650
Package
PDIP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 100 Years 2.7V~5.5V 20MHz 32Kbit 5ms SPI PDIP-8 EEPROM ROHS