MXSMLJ58AE3
MFR.Part #
MXSMLJ58AE3
JLCPCB Part #
C2629423
Package
DO-214AB
Description
2uA 32A 3kW 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS