AT25080N-10SC-2.7
MFR.Part #
AT25080N-10SC-2.7
JLCPCB Part #
C19393123
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10ms 2.7V~5.5V 3MHz 8Kbit SPI SOIC-8 EEPROM