MASMBJ24CAE3
MFR.Part #
MASMBJ24CAE3
JLCPCB Part #
C2625629
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 15.4A 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)