AT24C1024W-10SI-2.7
MFR.Part #
AT24C1024W-10SI-2.7
JLCPCB Part #
C19608325
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100,000 Cycles 10ms 1MHz 1Mbit 2.7V~5.5V 40 Years I2C SOIC-8 EEPROM