APTDF60H601G
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APTDF60H601G
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 2.3V@60A 25uA@600V 500A 600V 92A Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS