APTDF30H601G
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APTDF30H601G
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 2.2V@30A 250A 250uA@600V 42A 600V Single-Phase Rectifier - Bridge Rectifiers ROHS