APT1201R2BLLG
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
APT1201R2BLLG
JLCPCB Part #
C3281081
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.08nF 1.2kV 200pF 22A 290nC@10V 570mΩ@10V 5V 6.2nF 690W N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS