5KP43CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP43CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448256
Description
-55℃~+175℃ 2uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS