5KP33CAE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP33CAE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448316
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 33V 36.7V 53.3V 5kW 93.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS