PIC16C622A-20E/SO
MFR.Part #
PIC16C622A-20E/SO
JLCPCB Part #
C642600
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+125℃ 128Byte 13 2.5V~5.5V 20MHz 3.5KB 8 Bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS