5KP170CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP170CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3714608
Description
16.4A 170V 189V 304V 5kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS