5KP180CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP180CE3/TR13
JLCPCB Part #
C3704259
Description
-55℃~+175℃ 15.5A 180V 200V 2uA 323V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS