30KPA90CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA90CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449333
Description
30kW 90V 94.77V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS