30KPA84CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA84CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449339
Description
-55℃~+175℃ 139.2V 217.7A@10/1000us 2uA 30kW 84V 88.43V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS