JAN1N5418/TR
MFR.Part #
JAN1N5418/TR
JLCPCB Part #
C17292572
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5V@9A 150ns 1uA@400V 3A 400V Plugin Switching Diodes ROHS