15KPA220CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
15KPA220CA/B
JLCPCB Part #
C770838
Description
-55℃~+150℃ 15kW 220V 245.7V 2uA 352.5V 42.8A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS