30KPA71CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA71CA-B
JLCPCB Part #
C1667868
Description
111.5V 271.7A@10/1000us 2uA 30kW@10/1000us 71V 87.23V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS