30KPA51E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA51E3/TR13
JLCPCB Part #
C3715032
Description
30kW 350.7A 51V 53.73V 86.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS