30KPA36AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA36AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2629743
Description
-55℃~+175℃ 30kW 36V 40.2V 490.3A 5mA 61.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS