30KPA288E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA288E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449075
Description
288V 303.26V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS