30KPA260CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA260CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449113
Description
260V 273.78V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS