30KPA240CE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA240CE3/TR13
JLCPCB Part #
C2449160
Description
240V 252.72V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS