30KPA198E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA198E3/TR13
JLCPCB Part #
C3707674
Description
198V 208.53V 30kW TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS