30KPA156E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA156E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449094
Description
-55℃~+175℃ 123.7A@10/1000us 156V 164.3V 245V 2uA 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS