30KPA150E3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
30KPA150E3/TR13
JLCPCB Part #
C2449102
Description
150V 158V 30kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS