25LC640AXT-I/ST
MFR.Part #
25LC640AXT-I/ST
JLCPCB Part #
C2061148
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 10MHz 2.5V~5.5V 200 Years 5ms 64Kbit Hardware write protection function、Built-in power-on reset (POR)、Built-in write enable latch (WEL)、Power-down/Power-up protection circuit SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS