25LC640AXT-E/ST
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC640AXT-E/ST
JLCPCB Part #
C2064728
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 10MHz 2.5V~5.5V 5ms 64Kbit SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS