25LC160/P
MFR.Part #
25LC160/P
JLCPCB Part #
C1350983
Package
PDIP-8
Description
0℃~+70℃ 16Kbit 2.5V~5.5V 2MHz 5ms SPI PDIP-8 EEPROM ROHS