TC1015-4.0VCT713
MFR.Part #
TC1015-4.0VCT713
JLCPCB Part #
C152190
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 100mA 250mV@(100mA) 4V 50uA 6V 9dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS