25LC1024T-I/MF
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25LC1024T-I/MF
JLCPCB Part #
C2061772
Package
DFN-8
Description
-40℃~+85℃ 1Mbit 2.5V~5.5V 20MHz 6ms SPI DFN-8-EP(5x6) EEPROM ROHS