25LC080A-E/ST
MFR.Part #
25LC080A-E/ST
JLCPCB Part #
C1351140
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 10MHz 2.5V~5.5V 5ms 8Kbit SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS