25LC040AT-E/ST
MFR.Part #
25LC040AT-E/ST
JLCPCB Part #
C2062627
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 10MHz 2.5V~5.5V 4Kbit 5ms TSSOP-8 EEPROM ROHS