25LC020AT-I/ST
MFR.Part #
25LC020AT-I/ST
JLCPCB Part #
C2062249
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 2.5V~5.5V 2Kbit 5ms SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS