25AA010AT-I/MS
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25AA010AT-I/MS
JLCPCB Part #
C2062384
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 10MHz 1Kbit 200 Years 5ms Hardware write protection function、Built-in write enable latch (WEL) SPI MSOP-8 EEPROM ROHS