25AA010AT-I/MNY
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
25AA010AT-I/MNY
JLCPCB Part #
C2062538
Package
TDFN-8
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10MHz 1Kbit 5ms TDFN-8-EP(2x3) EEPROM ROHS