MSMCGLCE22AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE22AE3
JLCPCB Part #
C3705564
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 22V 24.4V 35.5V 42A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)