24LC025-E/SN
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
24LC025-E/SN
JLCPCB Part #
C1353844
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 2.5V~5.5V 200 Years 2Kbit 400kHz 5ms I2C Noise suppression function SOIC-8 EEPROM ROHS