1N5942APE3/TR12
MFR.Part #
1N5942APE3/TR12
JLCPCB Part #
C6074088
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.1kΩ 1.5W 1uA@38.8V 51V 70Ω ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS