1N5938BPE3/TR12
MFR.Part #
1N5938BPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6047803
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@27.4V 36V 38Ω 850Ω ±5% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS