MXLPLAD6.5KP26A
MFR.Part #
MXLPLAD6.5KP26A
JLCPCB Part #
C2632400
Description
154A 26V 28.9V 42.1V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS