1N5944CPE3/TR12
MFR.Part #
1N5944CPE3/TR12
JLCPCB Part #
C5877763
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 100Ω 1uA@47.1V 62V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS