1N5925P/TR12
MFR.Part #
1N5925P/TR12
JLCPCB Part #
C7168403
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 10V 4.5Ω 500Ω 5uA@8V DO-204AL(DO-41) Zener Diodes