1N5925APE3/TR8
MFR.Part #
1N5925APE3/TR8
JLCPCB Part #
C6047764
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 10V 4.5Ω 5uA@8V ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS