1N5922APE3/TR8
MFR.Part #
1N5922APE3/TR8
JLCPCB Part #
C6657015
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 3Ω 5uA@6V 7.5V ±10% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS