1N5923CPE3/TR8
MFR.Part #
1N5923CPE3/TR8
JLCPCB Part #
C5877678
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 3.5Ω 400Ω 5uA@6.5V 8.2V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS