1N5919CPE3/TR12
MFR.Part #
1N5919CPE3/TR12
JLCPCB Part #
C6657000
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 2Ω 5.6V 5uA@3V ±2% DO-204AL(DO-41) Zener Diodes ROHS